Kategoriler
Genel

En Ucuz Nuxe Güneş Kremleri

NUXE Güneş Kremleri ve Spreyleri

Su ve güneş çiçekleriyle koruma sağlayan ve göz kamaştıran güneş bakım ürünleri ışıltı sağlamaktadır. Yazınıza ve güzelliğinize canlılık katın.

Hücresel yaşlanma karşıtı koruma sağlayan ve sağlıklı bronzluk sağlamaktadır. Dokusu ince ve hava geçirmesi teninizde güneşten iz bırakır. İçerikleri sayesinde kokusunda tiare çiçeği, vanilya esintisi ve portakalımsı barındırır. Bu üründe 10 SPF bulunduğundan uygulaması, güneşe çıkmadan önce bolca yapılır. SPF’i düşük olması sebebi ile mutlaka yüzdükten sonra veya kurulanmanın akabinde uygulamayı tekrar edin. Uygulamazsanız korunma seviyeniz azalacaktır.

Güneşin zararlı ışınlarına çok tehlikeli olabildiği gibi gün ortasında güneş ışınlarına maruz kalmayın. Unutmayınki güneş ürünleri hiçbir şekilde yüzde yüz koruma sağlamamaktadır. Doğrudan yüzünüze kesinlikle püskürtmeyiniz.

Bir diğer ürünü 20 SPF Güneş Koruyuzu Vücut Sütü çokça sürünüz. Ürünü uygulamazsanız güneşten korunma seviyeniz azalacaktır. Kurulandıktan veya yüzdükten sonra tekrar uygulama yapınız. Güneşin zararlı ışınlarına çok uzun süre maruz kalmamak gerekir tehlikelidir. Güneş kremleri yüzde yüz koruma sağlamaz hiçbir zaman. Cildinize doğrudan püskürtmeyiniz.

Güneş ışınlarından kaynaklı erken yaşlanma karşıtı olması özelliği ile koruma sağlamaktadır. Kullanımı noktasında pratik olan, hafif yapısı ve suya dayanıklı olması özelliği ile cilt üzerinde hoş şekilde akışkan dokuya sahiptir. Spor yapanlar için sportif faaliyetlerde idealdir. Muhteşem bir ışıltı, ideal nemlendirici özelliği ve yatışan cilde sahip olur.

Vücut sütü 50 SPF özelliği ile uygulanır. Yüz için kullanımı: Ellerinize püskürterek (göz çevresinden kaçının) cildinize uygulamadan önce elinizde ısıtarak uygulamasını yapınız. Vücut için doğrudan püskürterek yayarak uygulamasını yapabilirsiniz.

En Ucuz Nuxe Güneş Kremleri

Su ve güneş çiçeklerinin içeriğinden üretilen, sülfat içermeyen bu duş şampuanı saçlarınızı ve cilt yapınızı kurutmadan temizleme özelliğine sahiptir. UV filtresi sayesinde tuz klor ve kumu giderme özelliğine sahiptir. Cildinizi yumuşak tutar saçları canlı ve ışıltılı görünüm kazandırmasını sağlar. Güneş sonrası duş şampuanını cilde ve saçlara canlılık ve ışıltı kazandırmak için kullanılır.

Bu Yüz ve Vücut Sütü su ve güneş çiçekleri cildi onarıcı ve nemlendirici özelliği, cilde ipeksi doku kazandırır ve bronzlaşmasının iki hafta boyunca devamlılığını sağlar. Anında yatıştırıcı etkisi ferah dokusu mükemmeliyeti sağlar.

Ferahlatıcı sprey yazın ruhuna bağımlılık oluşturan kokusu ilham alan güneş bakım ürünleri hayat katıyor.

Güneş kokulu vücut spreyi tasarımı havaya sıkarak parfüm bulutunun içinden geçtiğinizde adeta parfümü giymiş gibi hissedeceksiniz. Nazikçe tüm kıyafetlerinize parfüm bulutu yayılacak. Saç fırçanıza parfümü sıkarak saçınızı taradığınızda eşit bir şekilde yayılacak. Güneşli rüyalar için parfümü yastıklarınıza sıkabilirsiniz.

Güneş ve su çiçeklerinin saç koruyucu bakım yağı, saç derinizi ve saçlarınızı UV, tuz ve klorun yıprandırıcı etkisinden korur ve onararak arındırıcı özelliği vardır. Saçlar nemlenir ve beslenerek güç kazanır rengini korumaktadır.