Kategoriler
Genel

En çok tercih edilen Caudalie ürünleri

En ucuz Caudalie ürünlerine sahip ol!
Yılbaşı yeni biterken ürettiği setler ile adından sıkça söz ettiren Caudalie, en çok tercih edilen ve sevilen kült ürünlerini sizlerle paylaşmaktadır. Marka olarak doğallığın yanında olan içeriklerinde Polifenoller, Beauty Elixir, Resveratrol, Viniferine ve Permier Cru serisi ile kendisini ön plana çıkarabilmektedir. Bir diğer dermokozmetik markalarından kendini ayıran kozmo-etik öncülüğünde Harvard Üniversitesiyle birlikte patentli içerikleri olan Vinergy kompleksini çıkarmıştır. Dünya üzerinde bulundurduğu SPA’lar ile eşi benzeri olmayan bakımları yaptırabileceğiniz ve deneyebileceğiniz eşsiz bir merkez haline gelmiştir. Bunlarla birlikte “1% for the planet” derneğine katılmıştır.

Müşterileri tarafından sevilen serumları, beauty elixir gibi ürünleri ile farkını ortaya koyar ve kullananların gözünde kendini farklı bir şekilde konumlandırır. En önemli ve en çok tercih edilen serisi olan leke serumu Dünya çapında haklı bir üne sahiptir. Olmazsa olmazları vardır ki bunlar arasında güneş kremi ile güneş ışınlarını emerek güneşin zararlarına karşı güçlü bir koruma sağlamaktadır. Unutmadan hatırlatmak gerekir ki göz kremi, yaşlanma karşıtı göz çevresi bakım kremi kadife gibi mat bir görünüm sağlar.

Asma ve üzümden elde ettiği içeriklerle Caudalie ürünlerinin markası doğallık konusunda yaptığı ar-ge araştırmaları ve geliştirmeleri sayesinde aktif bileşenleri seçer. Şüpheli ve istenmeyen içerikler konusunda çok çok hassas olup asla kullanmayı terchih etmez. Bunlar endokrinin yapısını bozan koruyucular (Parabenler, fenoksietanol), Hayvansal türevli içerikler (Lanolin, keratin, koşinil, hayvansal skualen), Mineral yağlar petrol türevleri (Vazelin, parafin), Tahriş edici ve çevre kirlliliğine sebep olan maddeler (Sodyum Larül Sülfat) kullanmadığı içerikler olarak bilinmektedir.

Caudalie doğaya karşı sorumluluk besler. Doğaya olan bağlılığı da aynı zamanda doğallığından geliyor. Ürünlerinin seçimi konusunda kararsız kaldıysanız, müşteri hizmetlerimizi arayarak cilt yapınıza uygun seçim yapma konusunda yardım alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden online ve tamamen güvenli bir şekilde olarak aynı gün kargo fırsatı ve en ucuz ürünleri fiyatları ile siparişinizi oluşturabilirsiniz.